شرایط استفاده از خدمات آموزشی رسانا

ویژه داوطلبان شرکت در آزمون های حقوقی

 داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون وکالت   
 ازهمین حالا مشخص است که با توجه به شرکت کنندگان آزمون سال گذشته حدود 70 هزار شرکت کننده  دراین آزمون پذیرفته نخواهندشد و مهمترین علت آن نیز “ظرفیت محدود پذیرش” می باشد :
 وبا توجه به اینکه قبولی داوطلب بهترین تبلیغ برای برای خدمات آموزشی رسانا محسوب میشود و اصولا داوطلبانی که شرایط لازم را نداشته باشند معمولا چندین سال موفق به قبولی در آزمون وکالت نمی شوند
و هر سال علاوه بر هدر دادن وقت و هزینه و سر درگمی در موسسات آموزشی مختلف  نتیجه دیگری نخواهند گرفت 
  لذا پلتفرم آموزشی  رسانا از 1 تیرماه 1396 برای داوطلبانی که متقاضی استفاده از خدمات آموزشی رسانا برای شرکت در آزمون های وکالت ، قضاوت و ارشد میباشند
فقط داوطلبانی را ثبت نام خواهد کرد که دارای شرایط ذیل باشند
الف : شرکت در آزمون ورودی تعیین سطح : برای بررسی میزان پایه علمی داوطلب و توانایی استدلال مسائل حقوقی برای موفقیت در آزمون های حقوقی
  ب: تعهد به رعایت کردن اصول و برنامه های آموزشی رسانا   - بند های 1 تا 8
شرایط و تعهداتی که داوطلبان متقاضی استفاده از خدمات آموزشی رسانا باید رعایت نمایند 
بند 1- تعهد به داشتن هدف مشخص شغلی 
گروهی از داوطلبان، هنوز به نتیجه ی قطعی در خصوص آینده ی شغلی وحرفه ای خود نرسیده اند  همین امر، منجر به سردرگمی آنها و عدم انتخاب یا تصمیم گیری صحیح می شود.
بند 2 - تعهد به اجرای کامل برنامه های آموزشی درسی رسانا
گاهی اوقات داوطلبان، دارای هدف هستند لیکن برنامه ی مناسبی درمسیرتحقق آن ندارند.
بند 3- تعهد به شرکت در آزمون های اینترنتی هفتگی رسانا
داوطلبان باید متعهد شوند هر هفته در آزمون های هفتگی که هر جمعه برای دروس بر گزار میگردد شرکت نمایید عدم شرکت داوطلب در آزمون ها به هر دلیل باعث خواهد شد که مشاور آموزشی نتواند تحلیل جامع و درستی از وضعیت داوطلب داشته باشد 
بند 4 - تعهد به مطالعه روزانه ویدئو های آموزشی مطابق برنامه هفتگی رسانا
برای قبولی در آزمون وکالت حدود ۱۵۰۰ – ۱۴۰۰ ساعت مطالعه ی مفید و هدفمند لازم است که اغلب داوطلبان در اجرای این وظیفه دچارمشکل هستند و در نتیجه هیچ گاه به کیفیت مطالعاتی مطلوب و متناسب با آزمون وکالت نمی رسند.
بند 5 - تعهد به اجرای صحیح برنامه آموزشی درسی 
مشکل اصلی برخی از داوطلبان، پراکنده خوانی آنهاست و معمولاً نمی توانند یک برنامه ی مطالعاتی مستمر و منسجمی را برای خود تعریف و اجراء نمایند. همین عدم استمرار و پراکنده خوانی، کیفیت و توان یادگیری آنها را کاهش می دهد.
بند 6- تعهد به پایبندی به برنامه ها  و مشاوره های آموزشی رسانا
بخش قابل توجهی از داوطلبان در اجرای برنامه های مطالعاتی به تدریج دچارمشکل شده و مسیر خود را تغییر می دهند. در واقع همین تغییر مسیر و دور شدن از هدف و برنامه ی مطالعاتی، آنها را از کسب نتیجه ی دلخواه محروم می سازد.
بند 6- تعهد به سعی و تلاش مضاعف 
دریک رقابت سخت و فشرده، “سعی” و “تلاش” داوطلبان می تواند ضامن موفقیت آنها باشد. به عبارت دیگر اجرای کامل ۱۵۰۰-۱۴۰۰ساعت مطالعه ی مفید و هدفمند، کاری است که فقط از داوطلبان ساعی و پرتلاش برمی آید و بدیهی است درغیراینصورت، سایر رقبا از آنها پیشی خواهندگرفت.
بند 7 - تعهد به عدم تاثیر پذیری از دیگران
برخی از داوطلبان بنابه دلایل شخصی، خیلی زود تحت تأثیر دوستان و اطرافیان خود قرار می گیرند و به راحتی از مسیر مطالعاتی خود خارج می شوند. یادمان باشد هرفردی دارای شرایط و ویژگی های خاص خود است و اگر الگو پذیری هم صورت می گیرد می بایست درمسیر رشد و پیشرفت باشد نه درجهت خلاف آن.
 بند 8 - تعهد به انجام توصیه های مشاور 
داوطلب باید در دوره یکساله استفاده از خدمات آموزشی رسانا دقیقا مطابق برنامه های درسی هفتگی  که توسط رسانا در اختیار داوطلب قرار میگیرد عمل نماید و توصیه های لازم توسط مشاور را جدی بگیرد 
داوطلبان گرامی : یادتان باشد که 3 گروه داوطلب در آزمون وکالت وجود  دارد که قطعا  گروه ج به موفقت خواهند رسید
الف. گروهی لبخند می زنند و به سادگی از کنار آنها رد می شوند و به زندگی عادی خود مشغول می شوند.
ب. گروهی برای لحظاتی تحت تأثیر قرارمی گیرندولی پس از مدتی به راحتی آنها را فراموش می کنند و در آینده نیز باز آنها را مرتکب می شوند.
ج. گروهی اقلیت، درابتدا متأثر می شوند لیکن خیلی زود، عوامل مربوط به خود را شناسایی می کنند و با عبرت گرفتن از آزمون های سال های گذشته و شناخت نقاط ضعف خود، با عزمی جزم، در مسیر موفقیت و پیروزی گام خواهندگذاشت.

منابع آزمون ورودی

ویژه شرکت در آزمون تعیین سطح رسانا

داوطلب گرامی :برای شرکت در آزمون ورودی از  مواد قانونی ذیل از شما آزمون ورودی گرفته خواهد شد
حقوق مدنی : مواد 1 تا 55 قانون مدنی 
حقوق تجارت : مواد تا 20 قانون تجارت
آیین دادرسی مدنی : مواد 1 تا 10 آیین دادرسی مدنی
حقوق جزای عمومی : مواد 1 تا 10 قانون مجازات اسلامی
منبع آزمون : فقط مواد قانون میباشد

فرم درخواست شرکت در آزمون ورودی رسانا

شرایط را مطالعه نموده و متقاضی استفاده از خدمات آموزشی میباشم

فرم درخواست شرکت در آزمون

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .