آموزش رشد حرکتی 1

آموزش رشد حرکتی 1

چی بهتر از اینکه بچه‌ها با بازی و موسیقی تحرک داشته باشن تا به جز تخلیه انرژیشون، مهارت‌های حرکتیشون هم تقویت شه؟

ورود به سایت
2 ساعت
100,000 تومان 100

راهنمای جلسات آموزشی

برای دریافت دفترچه راهنما کلیک کنید

دانلود دفترچه راهنما
برای نمایش جلسات باید این درس را خریداری کنید

جلسات

پرسش و پاسخ


کاربران آنلاین

علیرضا دهقانی
علیرضا دهقانی
حسین احمدی
حسین احمدی
علی زاهدی
علی زاهدی
سهیل عابد
سهیل عابد
امید فتحی
امید فتحی
حمید روشن
حمید روشن
آتنا محمدی
آتنا محمدی
یاسمن قاسمی
یاسمن قاسمی

همیشه میگن "والدین، انسان‌هایی هستن که همه عمرشون نگرانن! نگران بچه‌هاشون" اگه دقت کنیم می‌بینیم واقعا این جمله درسته.. می‌خوایم بچه‌هامون بهترین غذا رو بخورن، بهترین لباس رو بپوشن، بهترین سیستم تربیتی رو داشته باشن، بهترین مدرسه برن و در نهایت در بهترین وضعیت سلامتی روحی و جسمی باشن.. پس همیشه فکرمون مشغول اون‌هاست و نگرانشون هستیم!

الان هم که بچه‌ها توی خونه هستن و به خاطر نگرانیمون از شیوع ویروس کرونا نمی‌تونیم پارک بریم یا بچه‌ها رو به مهد کودک ببریم تا تحرک داشته باشن.. پس باید سراغ یه دوره تخصصی بریم که بهمون کمک کنه که بچه‌ها توی همین فضای خونه تحرک داشته باشن.

ورزش ایروپلاس

ورزش ایرو پلاس روی نیازهای حرکتی بچه‌ها تمرکز داره. در واقع این ورزش با استفاده از بستر ایروبیک، انواع دیگه ورزش‌ها رو توی دل خودش جا داده تا هم باعث تحرک بیشتر بچه‌ها بشه و هم اون‌ها رو شادتر کنه. در واقع این ورزش شامل ایروبیک، یوگا و تمرکز روی مهارت‌های حرکتی در قالب بازی میشه.

  • ایروبیک: این ورزش می‌تونه نیاز بچه‌ها به حرکت‌های هوازی رو برطرف ‌کنه تا آستانه خستگی بچه‌ها بیشتر بشه.
  • یوگا: آموزش یوگا به بچه‌ها با زبان کودکانه باعث می‌شه که تمرکزشون افزایش پیدا کنه و همین طور وضعیت تعادل و کشش عضلات بچه‌ها بهتر شه.
  • نکته مهم و نهایی اینه که تا قبل از 6 سالگی باید توجه زیادی به مهارت‌های حرکتی بچه‌ها داشته باشیم. حرکت‌هایی مثل دویدن، پریدن، یورتمه رفتن، لی لی کردن، پرتاب کردن و ... که همه این‌ها مهارت‌هایی هستن که بچه‌ها  از 2 سالگی به بعد باید تمرین کنن.

 دوره ورزش ایروپلاس تمام این مهارت‌ها رو در قالب بازی به بچه‌ها یاد میده.

این ورزش ترکیبی از بازی و نیازهای حرکتی کودک از ۲ تا ۷ سالگی هست. بچه‌ها به ورزش هوازی، تعادل، بازی‌های تمرکزی، کشش، تقویت مهارت‌های حرکتی بنیادی، تقویت عضلات حمایتی و قدرت عضلانی برای رشد احتیاج دارن که در این ورزش بدون آموزش مستقیم و با استفاده از بازی و داستان، کودک به سمت حرکت کردن سوق داده میشه.

وضعیت دسترسی:

آماده برای خرید

تعداد جلسات:

8 جلسه

مبلغ دوره: 

100،000 تومان

توی این دوره بچه‌ها یاد می‌گیرن که در قالب بازی، تحرک داشته باشن، یوگا و کشش عضلانی رو کار کنن و در نهایت باعث بهبود مهارت‌های حرکتیشون بشن.

ايده و اجرا عالي بود ، سپاسگزارم از عوامل سايت و تهيه كننده ي برنامه چون نميتونستم روي گوشيم ببينم و پيگيري كردند و خيلي خوب پاسخگو بودند تا موفق شدم روي لپتاپ ببينم

1

جواب ها


ايده و اجرا عالي بود ، سپاسگزارم از عوامل سايت و تهيه كننده ي برنامه چون نميتونستم روي گوشيم ببينم و پيگيري كردند و خيلي خوب پاسخگو بودند تا موفق شدم روي لپتاپ ببينم

1

جواب ها


آرشیو فیلم های آموزشی

تمامی ویدئوهایی آموزشی رسانا تی وی را از اینجا دنبال کنید

حساب کاربری دارید؟ ورود | عضویت

Resana.tv

رسانا تی وی متفاوت ترین رسانه آموزشی ایران که با بهره گیری از جدیدترین روش های آموزشی و به روزترین ابزارهای تکنولوژی، فیلم های متنوع آموزشی تولید می کند.

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به رسانا تی‌وی می‌باشد. | 1399