آموزش نمایش عروسکی 1

آموزش نمایش عروسکی 1

تماشای یک اجرای عروسکی به زبان انگلیسی و درگیر شدن در داستان آن، به کودکان‌مان این فرصت را می‌دهد که تجربیات زیستی  خود را افزایش دهند و موجب تقویت زبان انگلیسی کودکان میشود.

ورود به سایت
2 ساعت
100,000 تومان 100

راهنمای جلسات آموزشی

برای دریافت دفترچه راهنما کلیک کنید

دانلود دفترچه راهنما
برای نمایش جلسات باید این درس را خریداری کنید

جلسات

پرسش و پاسخ


کاربران آنلاین

امید فتحی
امید فتحی
آتنا محمدی
آتنا محمدی
بهار صدقیان
بهار صدقیان
احسان گلکار
احسان گلکار
اکرم محمدی
اکرم محمدی
حسین احمدی
حسین احمدی
مسعود صابری
مسعود صابری
نازنین حسینی
نازنین حسینی

انسانی که از قوه تخیل محروم باشد، چه لذتی از زندگی می‌برد؟ حتی شاید بهتر باشد بپرسیم انسان بدون تخیل، چگونه زندگی می‌کند؟ .تماشای تئاتر و درگیر شدن با نمایش عروسکی، از جمله تجربیات لذت‌بخشی است که قوه تخیل آدم‌ها و به‌خصوص کودکان را به کار می‌اندازد.

کودکی که درگیر نمایش عروسکی شود و آن را تبدیل به بخشی از برنامه‌های هفتگی و ماهانه خود کند، همواره این شانس را دارد که به‌جای شخصیت‌های مختلف ببیند، بشنود و در یک کلام، زندگی کند. همان‌طور که گوش دادن به قصه می‌تواند آثار مثبت زیادی روی ذهن و روان کودک داشته باشد، با ورود کودک به دنیای نمایش، شدت این تاثیرات چندبرابر می‌شود. اصولا تئاتر به‌دلیل زنده و ملموس بودن، بیش از دیگر هنرهای نمایشی مخاطب را درگیر می‌کند. نمایش عروسکی کودکان هم از این قاعده مستثنی نیست و تاثیری حیرت‌انگیز بر روحیات فرزندمان به‌جا می‌گذارد

تماشای یک اجرای عروسکی و درگیر شدن در داستان آن، به کودکان‌مان این فرصت را می‌دهد که تجربیات زیستی خود را افزایش دهند. به این معنا که نگاه جدیدی نسبت به زندگی پیدا کنند و تجربه‌ای تازه از آن به‌دست آورند. قرار گرفتن در موقعیت‌های مختلف، لمس کردن سختی‌ها و مشکلات شخصیت‌ها و درک لحظات تلخ یا شیرین زندگی آنها، تجربه‌ای زیستی به کودک می‌دهد که در شکل‌گیری شخصیت او در آینده، بسیار تاثیرگذار است.

هنوز نظر و دیدگاهی ثبت نشده است.

آرشیو فیلم های آموزشی

تمامی ویدئوهایی آموزشی رسانا تی وی را از اینجا دنبال کنید

حساب کاربری دارید؟ ورود | عضویت

Resana.tv

رسانا تی وی متفاوت ترین رسانه آموزشی ایران که با بهره گیری از جدیدترین روش های آموزشی و به روزترین ابزارهای تکنولوژی، فیلم های متنوع آموزشی تولید می کند.

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به رسانا تی‌وی می‌باشد. | 1399