درباره رسانا


همه ما وقتی وارد یک وب سایت می‌شویم، پیش از هر چیزی این سوال برای مان مطرح است که با چه مجموعه‌ای سر و کار داریم و هدف آن مجموعه چیست؟ 

شاید همین سوال بزرگ است که باعث شده، درباره ما بیشتر از هر چیز دیگری برای مان اهمیت پیدا کند و راستش را بخواهید، می‌توانستیم مثل بسیاری از سایت‌ها یک صفحه درباره ما رسمی بنویسیم که چه بسا، کار راحت تری بود، اما از آن‌جایی که شعارمان، آموزش به ساده ترین شکل است، تصمیم گرفتیم درباره ما هم، گپی دوستانه با شمایی باشد که حالا عضوی از خانواده رسانا تی وی هستید؟ پس به رسانا خوش آمدید...

نمی‌دانم تا چه حد با رسانا تی وی آشنا هستید، اگر بنا باشد خودمان را به ساده‌ترین شکل معرفی کنیم باید بگوییم: ما خانواده رسانا تی‌وی، یک گروه استارتاپی 14 نفره از هر رشته‌ای که فکرش را بکنید، از مهندسی تا علوم انسانی و هنر هستیم که از اردیبهشت 97، با هدف نوآوری در آموزش به سبک جدید با کمک فناوری‌های جدید آنلاین و تولید محتوای آموزشی دیجیتال در بستر وب، کارمان را شروع کردیم.

به عنوان یک خانواده، در هیاهوی سایت‌های مختلفی که بی هیچ مجوزی فعالیت می‌کردند، خود را ملزم دانستیم، پیش از هر کاری، تمام مجوزهای وزارت ارشاد، رسانه‌های برخط، نشان اعتماد الکترونیک و مجوزهای صدا و سیما را دریافت کنیم و این گونه بود که بعد از آن اتاق فکر اصلی‌مان را تشکیل دادیم.

خانه‌ی رسانا تی وی، مرکز رشد و فناوری‌های دانشگاه شهید بهشتی است که دفتر کار ما و استودیوهای اصلی تولید و تدوین فیلم‌ها با میزبانی شرکت ایده پردازان رسانای هزاره سوم در آنجا قرار دارد.

اگر دوست دارید با روند کارمان آشنا شوید باید بگویم، از آن‌جایی که تولید محتوای آموزشی مطابق با فرهنگ ایرانی- اسلامی، همیشه مد نظرمان بوده، گرد هم آمدیم و در اتاق فکرمان، موضوعات مختلف را از علوم و دانش زبانی گرفته تا فنون کاربردی، هنری، تاریخی، فرهنگی، اجتماعی، مهندسی و غیره را دسته‌بندی کردیم و با اساتید مجرب هر یک از این رشته‌ها، به گفتگو نشستیم.

راستش را بخواهید، بیشتر از هر چیزی دلمان می‌خواهد در رسانا، مباحث علمی را به سطح جامعه ببریم و آن را مثل یک سریال دوست داشتنی عرضه کنیم، تا علوم را به صورت کاربردی یاد بگیریم، نه این که صرفا یک مطلب را حفظ کنیم که به عقیده ما تمام درد جامعه ما از همین است که آموزش کاربردی را نیاموخته‌ایم و امیدواریم رسانا، پرچم دار این نوآوری آموزشی در کشور باشد و همین هدف، پاسخ شما در مورد این سوال است که چرا رسانا تی وی!

خوب است بدانید، تا کنون دو مبحث کاربردی زبان انگلیسی و حقوق به صورت کامل در رسانا تهیه و تدوین شده است و باقی مباحث در رشته‌های مختلف نوشته شده و در مرحله پیش تولید قرار گرفته‌اند که به ترتیب در سایت عرضه می‌شوند.

حالا که رسانا را شناختید، دلمان می‌خواهد عضوی از خانواده رسانا شوید و این را بدانید که رسانا همواره با روی باز پذیرای پیشنهادات و انتقادات شمایی که مُهر همراهی‌تان بر پیشانی ما نشسته است و اینجاست که باید بگوییم: مائیم و نوای بی نوایی، بسم الله اگر حریف مایی!

آرشیو فیلم های آموزشی

تمامی ویدئوهایی آموزشی رسانا تی وی را از اینجا دنبال کنید

حساب کاربری دارید؟ ورود | عضویت

Resana.tv

رسانا تی وی متفاوت ترین رسانه آموزشی ایران که با بهره گیری از جدیدترین روش های آموزشی و به روزترین ابزارهای تکنولوژی، فیلم های متنوع آموزشی تولید می کند.

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به رسانا تی‌وی می‌باشد. | 1399