شرکت در برنامه ها

برای شرکت در برنامه های رسانا تی وی دو راه پیش روی شماست:

اگر استاد و مدرس هستید

می توانید با پر کردن فرم همکاری و همچنین مشخص کردن حوزه ی تدریس و فعالیت خود، برای ضبط برنامه در زمینه های مختلف و در غالب ورکشاپ، وبینار،تاک شو و... به تیم ما بپیوندید و بعد از تولید برنامه ی آموزشی خود، برنامه را در بستر وب با مخاطبین خود به اشتراک بگذارید.

تمامی برنامه ها زیر نظر صدا و سیما و در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی تولی و ارایه میشوند.اگر مخاطب و بیننده هستید

می توانید با خرید اشتراک های تعریف شده در سایت به مقدار ساعت های خریداری شده به تماشای برنامه های مختلف بنشینید و هم چنین برای شرکت در وررکشاپ و وبینارها با خرید بلیط در آن برنامه ها شرکت نمایید.


درباره رسانا تی‌وی

رسانا تی وی به عنوان اولین سرویس تولید، پخش و نمایش برنامه های ویدئویی آنلاین و آفلاین با مجوز وزارت ارشاد و صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، در خدمات شما عزیزان می باشد تا بتوانید بستری تخصصی و با کیفیت برای تولید، پخش، نمایش و تماشای برنامه‌های آموزشی، ورکشاپ‌ها، وبینارها و برنامه‌های تلویزیونی جذاب خود استفاده کنید. اگر از تماشا و تولید برنامه های بی کیفیت با استفاده از وب کم، نرم افزارها و ... خسته شده‌اید و نیازمند ضبط و تماشای برنامه هایی با کیفیت بالا هستید می توانید با پر کردن فرم همکاری و توضیح درخواست خود همکاریتان را با تیم ما آغاز کرده و در کنار ما با کیفیت ترین ها را تماشا و تولید کنید.

logo-samandehi
تمامی حقوق این وبسایت متعلق به رسانا تی‌وی است. © 1399