شرکت در ورکشاپ

کارگاه آموزشی یا ورکشاپ (Workshop) :

یک برنامه آموزشی است که به منظور معرفی یا تعلیم مهارت‌های کاربردی، تکنیک‌ها یا ایده‌هایی به شرکت‌کنندگان است که بعدها بتوانند آن‌ها را در حرفه یا زندگی روزمره‌شان به کار گیرند.

این کارگاه‌های معمولاً کوچک، برای کسانی که با هم یا در یک زمینه مشترک فعالیت می‌کنند و توسط افرادی که در موضوع مورد بحث، تجربه عملی دارند برگزار می‌شوند تا به هر فرد شانس شنیده شدن و مورد توجه واقع شدن را بدهند.

ورکشاپ یک برنامه آموزشی است که به منظور معرفی یا تعلیم مهارت های کاربردی ،تکنیک ها یا ایده هایی به شرکت کنندگان است که بعدها بتوانند آن ها را در حرفه یا زندگی روزمره شان به کار گیرند.

همانند هر رویداد یا فعالیت دیگری، پیش از هر چیز لازم است که هدف خود را از برگزرای این رویداد به طور دقیق مشخص کنید.

پس از تعیین هدف باید شرکت کنندگان را مشخص کنید تا بتوانید محتوای کارگاه را متناسب با آن ها برنامه ریزی و تولید کنید .

مهارت‌های دخیل در طراحی یک ورکشاپ بسیار متفاوت هستند.

یک ورکشاپ به جای ایجاد یک پیام که مخاطبان به آن گوش دهند، به شرکت‌کنندگان فرصت بهره‌گیری از یک دستورالعمل هدفمند را برای انجام کاری می‌دهد.


بسیاری از کارگاه‌های آموزشی از دل سخنرانی‌ها بیرون می‌آیند که این مسأله نشان می‌دهد چرا تا این حد خسته‌کننده هستند.

در مورد طراحی ورکشاپ آموزشی اگر شما ندانید که می خواهید چه چیزی را به مردم یاد دهید ،طراحی یک ورکشاپ موثر امکان پذیر نیست.

در مورد شرکت کنندگان خود وقتی می خواهند از ورکشاپ شما خارج شوند فکر کنید. آن ها در این موقعیت چه چیزهایی را باید بدانند ؟ آیا همه چیزهایی که می خواهید بگویید ضروری هستند؟

یک ورکشاپ آموزشی معقول باید ویژگی هایی از قبیل طوفان فکری، یادگیری تعاملی، شبکه سازی و حل مساله را فراهم کند.

به خاطر همین برنامه ریزی صحیح آن بسیار اهمیت دارد. از طرف دیگر انتقال دانش به دیگران کار پر مسولیت و دلهره آوری است.

برنامه ریزی برای برگزاری یک ورکشاپ اثر بخش کار فوق العاده سخت و زمان بری است.

اما اگر شما زمانی را برای فکر کردن و راه حل های خلاقانه صرف کنید به مخاطبتان ارزشی ارایه خواهید کرد که با هیچ چیز دیگری قابل مقایسه نیست.

هم اکنون که نظام آموزشی از حالت کلاسیک خود خارج می شود و برای آموزش نیازمند راه های جدید و خلاقانه تری هستیم . برگزاری ورکشاپ و وبینار راهی جدید و پرکاربرد برای آموزش های کاربردی و جدید هستند.

اگر شما هم به دنبال برگزاری ورکشاپ حرفه ای در زمینه تخصص خود هستید می توانید با تیم رسانا همراه شده و ورکشاپ خود را در استدیوی حرفه ای رسانا تی وی برگزار کرده وبه مخاطبین خود ارایه دهید.

تیم رسانا همراه با تیم حرفه ای تولید در استدیوی تخصصی برگزاری ورکشاپ و وبینار در خدمت شماست تا همکاری دو طرفه ای را در جهت بهبود کیفیت فضای آموزشی آنلاین در ایران داشته باشیم و بتوانیم گامی موثر در این زمینه برداریم.


درباره رسانا تی‌وی

رسانا تی وی به عنوان اولین سرویس تولید، پخش و نمایش برنامه های ویدئویی آنلاین و آفلاین با مجوز وزارت ارشاد و صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، در خدمات شما عزیزان می باشد تا بتوانید بستری تخصصی و با کیفیت برای تولید، پخش، نمایش و تماشای برنامه‌های آموزشی، ورکشاپ‌ها، وبینارها و برنامه‌های تلویزیونی جذاب خود استفاده کنید. اگر از تماشا و تولید برنامه های بی کیفیت با استفاده از وب کم، نرم افزارها و ... خسته شده‌اید و نیازمند ضبط و تماشای برنامه هایی با کیفیت بالا هستید می توانید با پر کردن فرم همکاری و توضیح درخواست خود همکاریتان را با تیم ما آغاز کرده و در کنار ما با کیفیت ترین ها را تماشا و تولید کنید.

logo-samandehi
تمامی حقوق این وبسایت متعلق به رسانا تی‌وی است. © 1399